10-min
7-min
8-min
9-min

У Вільногірську 18 серпня відбувся фестиваль всеукраїнського рівня, в якому високопрофесійне журі визначали кращих представників мистецької молоді. Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Гранд-талант» засновано за ініціативи Всеукраїнського об’єднання «Ліга діячів культури України», президентом якого є депутат Вільногірської міської ради Роман Костін. Захід відбувався за підтримки Міністерства культури України та народного депутата України Олега Кришина. Офіційними партнерами виступили також: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтва України, Об’єднана гірничо-хімічна компанія, компанія «Бон Буассон», Вільногірська міська рада та Вільногірський хлібозавод. Цього дня до Вільногірська з’їхались таланти з різних куточків України. Учасники представляли Донецьку, Дніпропетровську, Кіровоградську, Одеську, Херсонську, Житомирську, Полтавську, Харківську, Запорізьку та Чернігівську області. Участь у конкурсі взяли близько 400 учасників з 15 міст та 15 сіл України.

Свої вітання учасникам надіслав міністр культури України Євген Нищук: «Переконаний, що цьогорічний фестиваль-конкурс стане справжньою школою професійної майстерності, подарує можливість перейняти досвід своїх кумирів і професійних наставників, допоможе талановитим виконавцям відкрити свою творчу неповторність та розпочати яскравий творчий шлях».

«Фестиваль є однією з наймасштабніших та найважливіших подій у культурному житті Дніпропетровщини. Він створює сприятливу атмосферу для постійної співпраці творчих колективів не тільки нашої області, а й усієї України» - зазначила начальник управління культури, національностей та релігії Дніпропетровської обласної державної адміністрації Наталія Першина. У зверненні до організаторів вона відзначила: «Завдяки Вашому таланту, копіткій праці та невичерпній енергії народжуються дивовижні танці й пісні, проводяться свята і фестивалі».

На відкритті фестивалю голова журі, народна артистка України, міністр культури України Лариса Хоролець розпочала свою промову зі слів: «Слава Україні! Вільногірцям – слава!». Вона подякувала усім, хто зібрався цього дня на фестивалі, за підтримку аматорського мистецтва, розвиток дитячої творчості та небайдужість до майбутнього нашої держави.

До присутніх в залі звернувся помічник-консультант народного депутата України Олега Кришина Ігор Пилявець. Від імені Олега Юрійовича він привітав учасників конкурсу, побажав натхнення, перемоги та успіхів у розвитку творчої майстерності.

Міський голова Вільногірська Володимир Василенко у своєму зверненні до учасників побажав усім конкурсантам гарних виступів, достойних суперників, чесних змагань, а найталановитішим – перемоги у конкурсі.

Виконуючий обов’язки голови правління ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» Олександр Гладушко побажав учасникам наснаги та нових звершень в ім’я розвитку культури та мистецтва нашої країни.

Після представлення журі для всіх присутніх в глядацькій залі організатори презентували несподіваний сюрприз. Ліга діячів культури України подарувала місту Вільногірськ гімн, автором якого стала заслужена артистка України Олена Лукашова.

Після урочистої церемонії відкриття у залах ПК «Металург» розпочалися конкурсні прослуховування учасників в номінаціях: «Хореографія», «Вокал» (естрадний, академічний), «Інструментальне виконавство», «Ансамблі» (вокальні, інструментальні), «Декоративно-прикладне мистецтво», «Образотворче мистецтво».

За підсумками конкурсних прослуховувань відбулося нагородження переможців. Усі переможці отримали цінні подарунки від народного депутата України Олега Кришина. Гран-Прі фестивалю в сольному виконавстві отримала юна вокаліста з села Богданівка Кіровоградської області Софія Невмержицька. В якості подарунку вона отримала ноутбук. Гран-Прі фестивалю в колективному виконанні отримав ансамбль саксофоністів з села Онуфріївка Кіровоградської області. В якості приза ансамбль отримав сучасну акустичну систему. Танцювальні колективи «Перлинка» та «Амельянс» отримали сертифікати по 2500 грн від Об’єднаної гірничо-хімічної компанії.

Також журі особливо відзначили учасницю в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» Єлизавету Півень. Вона отримала сертифікат на навчання в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв. В інтерв’ю пресі Єлизавета повідомила, що планує вступати до Академії, але ще обирає між «Дизайном» та «Мистецтвознавчою експертизою».

З протоколами журі та усім переліком переможців можна ознайомитись на сайті фестивалю.

Академію на фестивалі у складі журі представили: завідувач кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва Лариса Хоролець; завідувач кафедри мистецтвознавчої експертизи Вікторія Мазур; доцент кафедри естрадного виконавства Олена Лукашова; старший викладач кафедри мистецтвознавчої експертизи Юрій Шатайло; доцент кафедри хореографії Лілія Климчук.

Медіа-підтримку фестивалю-конкурсу здійснювали: медіа-портал «Gorod.dp.ua»,  інформаційні агентства «МОСТ Днепр» та Dnepr.info, Національне газетно-журнальне видавництво, рекламна компанія «Motion Eye», газети «Вісті Придніпров’я», «Мечта», ТОВ «Вільногірськ МЕДІА», телеканали «Перший», «51» та «34».

Організатори фестивалю висловлюють щиру вдячність усім партнерам заходу за активну допомогу та підтримку.

Матеріали на тему на інших ресурсах:

Никопольчанка получила главную награду фестиваля «Гранд-талант 2017»

ДВА ДУЕТИ КАМ'ЯНСЬКОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ № 5 СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

Всеукраинский фестиваль-конкурс детского и юношеского творчества «Гранд-талант — 2017» — состоялся!

Нові перемоги Іршанської школи мистецтв

ПРО ПЕРЕМОГУ ТАЛАНТІВ ЗНАМ’ЯСЬКОГО РАЙОНУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант - 2017» - відбувся!

Відеоматеріали:

Корисна iнформацiя