ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ В ІНСТИТУТІ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА

DSC 0139-min
DSC 0140-min
DSC 0143-min

Перше вересня в НАКККіМ відбулось від знаком яскравих емоцій та нових вражень. Багато сяючих, усміхнених облич в цей день вперше прийшли в стіни нашої Академії, щоб стати її частиною.

Яскравий концерт який організували викладачі та студенти Інституту сучасного мистецтва, став яскравим подарунком всім присутнім.

Після всіх урочистостей на подвір'ї Академії першокурсників Інституту сучасного мистецтва було запрошено до актової зали. Їм було представлено директора Інституту Кулиняка М.А., заступника з навчальної роботи доц. Корисько Н.М. та заступника з виховної роботи ст. викладача  Ю.В. Кратко. Михайло Андрійович наголосив що саме наші студенти мають стати основою успішного розвитку культури і мистецтва незалежної України, що саме вони мають достойно представляти її на міжнародному рівні і для цього необхідно старанно навчатися і творчо розвивати себе. Далі відбулося знайомство студентів з викладачами кафедри та бесіди з керівниками курсів.

Ще одним творчим подарунком стала вистава «З глибин до висот» Естрадного театру «Шарж», який складається зі студентів ІІ курсу кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва.

Враження студентки І курсу кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва Верхняк М.: «Життя не складається з секунд, хвилин, годин чи діб. Життя – це те, що наповнює людину спогадами та враженнями від якоїсь події. Ще рік тому я була одинадцятикласницею, а сьогодні вже починається новий етап життя — студентський. Не потрібно сумувати за минулим, треба його пам'ятати, але зосередитись на тому, що відбувається зараз і робити те, що подобається. Коли заходиш на територію Академії одразу відчуваєш приємну, затишну атмосферу, бачиш доглянуте подвір’я і розумієш, що це дійсно Академія культури та мистецтв, адже навіть повітря дихає творчістю, тут хочеться знаходитись та насолоджуватись лагідним повітрям та краєвидами. Нещодавно в Академії відбулось свято знань, де першокурсники та інші студенти побачили багато талановитих співаків, танцівників та артистів. А у затишній залі Академії виступав другий курс - акторсько-режисерська група, які залишили після свого виступу незабутні враження і захоплення, що й на тебе чекає така ж плідна праця над режисерськими роботами. Отже, ми вже з нетерпінням чекаємо навчання, щоб стати професіоналами та проживати щасливі хвилини, займаючись улюбленою справою!»

Корисна iнформацiя
Інститут публічного управління та кадрової політики:
Канцелярія: