ДЕНЬ ЗНАНЬ 2017

7-min
8-min
9-min

Першого вересня по всій Україні відбулися урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.

«День знань – це справді всенародне свято!» - такими словами почав своє привітання ректор Академії професор Василь Чернець. «Мабуть немає такої родини, яка б не була причетною до сьогоднішнього свята. Сьогодні по всій країні тисячі першокласників вперше сядуть за парти та тисячі першокурсників вступлять до дорослого студентського життя. Наші першокурсники зробили правильний вибір. І вони в цьому вже незабаром переконаються, бо вони вступили до Академії, де їх справді будуть вчити. Я вважаю нашу академії сімейною – ми всі дружньо працюємо та в цьому святому місці творимо тільки добро. Академії є чим пишатися! Слався наша Академія! Слався наше студентство! Слався наша професуро! І слава нашій матері Україні!»

На святі були присутніми почесні гості: перший Президент незалежної України, Герой України Леонід Кравчук; радник Президента України Петра Порошенка – Юрій Богуцький; заступник міністра культури України Тамара Мазур; Герой України, народний артист України Мирослав Вантух.

«Найперше – хочу побажати успіхів першокурсникам. Сьогодні вас поведуть дорогою до знань та опанування професією професійну науковці та викладачі. Впевнений, що роки, які ви проведете в Академії, допоможуть вам у житті. За моїм переконанням культура – інтегральне поняття. Культура у всьому: в житті, в поведінці, відносинах. Культура присутня в усіх сферах нашого життя. Культура, віра, милосердя, свобода і незалежність – ідуть разом. І коли ви опануєте оці високі поняття і будете достойними громадянами. Вмійте використати свої знання! Нехай усім щастить! Слава Україні!» - привітав присутніх Леонід Кравчук.

Привітали зі святом та благословили студентство на навчання представники Києво-Печерської лаври.

Радник Президента України Юрій Богуцький зачитав привітання колективу Академії від Президента України Петра Порошенка.

Заступниця міністра культури України Тамара Мазур зачитала присутнім вітання від Міністра культури України Євгена Нищука.

Також присутніх на площі вітали члени ректорату та директори Інститутів.

Після урочистої частини для глядачів відбувся святковий концерт, в ході якого виступили студенти та викладачі Академії. Справжнім незабутнім сюрпризом став виступ Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського.

Фінальний акорд свята виконав Леонід Макарович Кравчук, здійснивши почесну місію – задзвонив у академічний дзвоник, чим і сповістив всіх присутніх про початок нового навчального року.

Присутні на святі гучними оплесками вітали наших першокурсників - нове покоління студентів Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Попереду чекають незабутні студентські роки. Перші пари, перші в житті лекції та семінари, які відкриють студентам Академії світ пізнання та сходження до одвічних життєвих джерел знань та професійної майстерності!

Успіхів у навчальному році!

Корисна iнформацiя
Інститут публічного управління та кадрової політики:
Канцелярія: