понеділок-неділя 09:00-18:00

IMG 2279-min
IMG 2282-min
IMG 2283

23 травня на кафедрі української та іноземних мов Інституту практичної культурології та арт-менеджменту НАКККіМ відбувся науково-методичний семінар «Використання інтерактивних технологій у викладанні «Української мови за професійним спрямуванням» – модератор – кандидат філологічних наук, доцент кафедри Годз Оксана Володимирівна.

Семінар відкрила завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент Сафонова Ірина Григорівна. Далі учасникам семінару була запропонована цікава та ґрунтовна доповідь Годз Оксани Володимирівни, в якій було чітко висвітлено нові інноваційні методи викладання «Української мови за професійним спрямуванням», застосування яких на заняттях дає змогу активізувати канали студентського сприйняття, а, отже, сприяє ефективному засвоєнню навчального матеріалу. Доповідач наголошувала на тому, що навчальний процес за допомогою інтерактивних методів сприяє інтенсифікації й оптимізації та дає змогу постійно активізовувати взаємодію усіх студентів. Це, перш за все, співнавчання, взаємонавчання (колективне, групове, навчання у співпраці за допомогою ситуативного моделювання й опрацювання дискусійних питань), де студент і викладач рівноправні, рівнозначні суб’єкти навчання, розуміють, що вони роблять, рефлектують з приводу того, що вони знають, уміють і здійснюють. Викладач в інтерактивному навчанні виступає як організатор процесу навчання, консультант, який не «замикає» навчальний процес на собі.

На думку Годз О. В., для забезпечення високого рівня викладання й засвоєння дисципліни оптимальним звичайно є поєднання інноваційних і традиційних методик викладання.

Заступник директора Інституту практичної культурології та арт-менеджменту, кандидат історичних наук, доцент Брайченко Олексій Дмитрович наголосив на практичному застосуванні інтерактивних технологій.

Учасники семінару визначили основні завдання на найближчий час, окреслили основні проблеми та труднощі у здійсненні інноваційної освітньої діяльності на кафедрі української та іноземних мов.

Захід відбувся у теплій невимушеній атмосфері. Учасники семінару подякували організаторам за можливість підвищити власний фаховий рівень.

Корисна iнформацiя
Інститут публічного управління та кадрової політики:
Канцелярія: