ФЕСТИВАЛЬ АМАТОРСЬКОГО ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

6-min
7-min
8

В Чернігові відбувся Фестиваль аматорського театрального мистецтва, співорганізатором якого виступила Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв.

Фестиваль працював на чотирьох локаціях міста Чернігова. Щодня можна було відвідати програму для дітей і окремо для дорослих. В журі дорослої категорії був заслужений артист України, актор Національного театру ім. Л. Українки, професор кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва НАКККіМ, артист естради, театру та кіно, режисер-постановник - Валерій Зайцев разом з режисером Євгеном Тищуком та журналістом Дмитром Мамчуром.

Дитячу категорію оцінювала режисер, викладач кафедри сценічного та аудіовізуального мистецтва НАКККіМ, художній керівник Естрадного театру «Шарж» - Юлія Кратко, разом з акторкою Мирославою Витріховською та журналістом Вірою Курико.

Студенти Академії активно відвідували фестивальні вистави, робили професійний аналіз виступів, набиралися досвіду. Вистави були дійсно на високому рівні, хоч і створювались аматорськими колективами, тому переможців було складно обрати. Боротьба за призи, які надала наша Академія, була справді гідною, але між конкуренцією всі знаходили час, побути просто друзями, наприклад, під час майстер-класу, який проводила викладач НАКККіМ і журі фестивалю - Юлія Кратко. На майстер-класі навіть наймолодші артисти могли відчути себе справжніми акторами та режисерами. Також, впродовж всього Фестивалю всі бажаючі могли поспілкуватись зі студентами та викладачами Академії, які радо відповідали на будь-які запитання і активно знайомитись з потенційними абітурієнтами.

Гран-прі фестивалю в дорослій категорії посіла театр-студія «Дев’ятий замок» (Чернівці) з виставою «Хто ти, Єво?», а в дитячій вищу нагороду одержала вистава «І все-таки я тебе зраджу» театру «Колорит» Чернігівської міської школи мистецтв.

Особливу відзнаку від Академії "За відданість мистецтву", яку вручила заступник директора Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Людмила Васильченко, отримала вистава «Ромео і Жасмин», виконана Чернігівський театром «Вогні рампи».

Дякуємо учасникам та глядачам! Вітаємо переможців!

Анна Марійко,
Студентка групи РАВ-16

Корисна iнформацiя
Інститут публічного управління та кадрової політики:
Канцелярія: