понеділок-неділя 09:00-18:00

Інститут практичної культурології та арт-менеджменту на профорієнтації у м. Володарка

1
2
3
4

Інститут практичної культурології та арт-менеджменту залучає абітурієнтів до Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. У складі кафедри культурології та культурно-мистецьких проектів (старший лаборант Сурнін Микита, методист вищої категорії Боголюбова Ірина), кафедри мистецтвознавчої експертизи (методист вищої категорії Кривець Юлія), кафедри арт-менеджменту та івент-технологій (методист вищої категорії Іванкевич Марина) взяли участь у весняному ярмарку професій в місті Володарка Київської області.

Організаторами весняного ярмарку професій виступили Володарський районний центр зайнятості.

Ярмарок професій – найкраща нагода отримати інформацію з першоджерел. Вибір професії та навчального закладу відіграє чи не найважливішу роль у житті кожної молодої людини, а тим більше сьогодні, коли вимоги до працівників швидко змінюються, і багатьом із них не раз доводиться вирішувати проблему розширення та підвищення своєї професійної компетенції або зміни професійної діяльності. Орієнтація школярів на правильний вибір своєї трудової діяльності із врахуванням ситуації на ринку праці регіону, потреби місцевих роботодавців в трудових ресурсах та своїх особистих якостей - головне завдання ярмарку. Випускники та учні старших класів мали нагоду з отримати інформацію щодо напрямків професійної підготовки, умов вступу та навчання в навчальних закладах, дізнатися про можливість набуття фаху за сприяння служби зайнятості, отримати консультації спеціалістів. В районному будинку культури зібралися старшокласники шкіл району. При підведенні підсумків роботи Ярмарку його організатори зійшлися на тому, що питання професійної орієнтації та зайнятості молоді є надзвичайно актуальним, оскільки кадровий потенціал кожного підприємства залежить від того, наскільки юнаки та дівчата вдало зорієнтуються на ринку праці.

Корисна iнформацiя
Інститут публічного управління та кадрової політики:
Канцелярія: