ЗУСТРІЧ З КАНДИДАТОМ НА ПОСАДУ РЕКТОРА НАКККіМ ПРОФЕСОРОМ В.Г. ЧЕРНЕЦЕМ

DSC 0581
DSC 0582
DSC 0584

Відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту» Міністерством культури України оголошено конкурс на заміщення посади ректора Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. В терміни прийому документів, які було оголошено міністерством, офіційно зареєстровано на участь у виборах одну кандидатуру – професора В.Г.Чернеця.

В рамках виборчого процесу 15 лютого відбулась зустріч кандидата на посаду ректора НАКККіМ професора В.Г. Чернеця із студентами та трудовим колективом Академії.

Під час зустрічі Василь Чернець оголосив присутнім свою передвиборчу програму, окреслив своє бачення наступних п’яти років діяльності Академії та окремо зупинився на питаннях, що найбільше турбували присутніх.

За словами Василя Чернеця, найголовнішим завданням на сьогодні є збереження Академії та, зокрема, збереження її статусу Національної. Василь Гнатович зупинився окремо на проблемах, які нині наявні в Академії та запропонував свої шляхи до їх вирішення.

Також Василь Гнатович повідомив присутнім, що нещодавно він мав особисту зустріч із міністром освіти України Лілією Гриневич. Під час цієї зустрічі обговорювалися питання діяльності Академії, забезпечення якісного безперебійного навчального процесу. Василь Гнатович запевнив, що під час розмови з Лілією Михайлівною він отримав певні гарантії, що дає сподівання на зміни до кращого.

Основними ж пунктами своєї програми Василь Гнатович назвав початок міжнародної співпраці із залученням до навчання в Академії іноземних студентів, оптимізацію діяльності структурних та відокремлених підрозділів Академії, заснування унікальної кафедри культурної спадщини ЮНЕСКО, створення репозитарію та збільшення ліцензованого обсягу.

На нашому сайті можна детально ознайомитися із усіма пунктами програми В.Г. Чернеця.

Після оголошення своєї програми Василь Гнатович відповів на питання, що цікавили присутніх. Серед них були питання про державне замовлення на наступний навчальний рік, про організацію виховної роботи, про міжнародне співробітництво та питання щодо підвищення кваліфікації.

Роман КОСТІН
Начальник Мас-медіа центру НАКККіМ (ВЗІД)

Корисна iнформацiя
Інститут публічного управління та кадрової політики:
Канцелярія: