Міжнародна науково-практична конференція «Культурна спадщина України: сталий розвиток і національна безпека»

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв,
Український центр культурних досліджень Міністерства культури України,
Інститут культурології Національної академії мистецтв України,
Всеукраїнський фонд сприяння міжнародному спілкуванню «Українське народне посольство»,
Національна історична бібліотека України,
Громадська організація Центр розвитку «Демократія через культуру»:

проводять Міжнародну науково-практичну конференцію «Культурна спадщина України: сталий розвиток і національна безпека».
20 квітня 2017 р. Початок реєстрації о 10:00.

Метою конференції є обговорення нагальних питань, пов’язаних з нематеріальною культурною спадщиною, її ролі як об’єднавчого елементу для суспільства заради стабільного розвитку та безпеки.

Відкриття конференції відбудеться за участі першого Президента України Леоніда Макаровича Кравчука.

Під час проведення конференції заплановано виступи: радника Президента України, директора Інституту культурології НАМУ, професора Юрія Петровича Богуцького; ректора Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, доктора філософії (ЮНЕСКО), професора Василя Гнатовича Чернеця; експерта регіонального центру ЮНЕСКО в Болгарії пані Ірени Тодорової; директора Українського центру культурних досліджень, експерта Ради Європи з питань культурної політики Олександра Буценка та інших міжнародних експертів.

Під час конференції буде представлено ідею та практичні кроки зі створення Кафедри ЮНЕСКО “Культурна спадщина і сталий розвиток” при Інституті сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Кафедра створюється з метою:

• ознайомлення з новими можливостями та інструментарієм, передачі нових знань і навичок спеціалістам, які працюють у сфері культури й культурної спадщини (підвищення кваліфікації);
  • розвитку міжнародної співпраці; запрошення міжнародних експертів, викладачів; співпраці з європейськими університетами та дослідницькими центрами;
  • підготовку менеджерів нового типу в галузі культури, культурної спадщини, культурних індустрій.

Конференція відбудеться в приміщенні Національної історичної бібліотеки України: вул. Лаврська, 9, корпус 24.

Контактна особа: Дем’ян Валентина Володимирівна, (моб.: 096 462 19 61);

Корисна iнформацiя