МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«КУЛЬТУРНІ І КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ: ІСТОРІЯ, ТЕОРІЯ ТА СУЧАСНІ ПРАКТИКИ»

Дата проведення: 25 квітня 2017 року, м. Київ

Організатори: Міністерство культури України, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв.

Партнери: Національне бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні, програми ЄС та Східного партнерства “Культура і креативність”

Інформаційні партнери:

До участі в конференції запрошуються:

- українські та зарубіжні вчені, викладачі та аспіранти вищих навчальних закладів і наукових установ

- професіонали від бізнес-спільноти, зацікавлені у реалізації проектів у сфері культурних і креативних індустрій

- представники культурних інституцій та громадських організацій у сфері культурних і креативних індустрій

НАУКОВИЙ БЛОК КОНФЕРЕНЦІЇ:

для українських та зарубіжних вчених, викладачів та аспірантів вищих навчальних закладів і наукових установ

Наукові напрями:

• концептуалізація культурних і креативних індустрій в науковому дискурсі;

• історична ретроспектива становлення та розвитку культурних і креативних індустрій;

• глобальний, глокальний і локальний виміри культурних і креативних індустрій;

• творчість як основа креативних  індустрій;

• краудфандинг, фандрайзинг, краудсорсинґ в контексті креативних індустрій;

• культурний менеджмент, проектна діяльність культурних організацій;

• маркетинг і комунікації культурних проектів;

• учасники креативного кластеру України та екосистеми культурних і креативних індустріях;

• креативність як драйвер інновацій.

В рамках конференції плануємо розглянути культурні та креативні індустрії за різними аспектами:

• ККІ та сталий розвиток;

• ККІ та децентралізація;

• ККІ та циклічна економіка (circular economy);

• ККІ та туризм;

• ККІ та архітектура і дизайн;

• ККІ та нові навички (soft skills);

• ККІ та авторське право;

• ККІ та піратство, контрафакт;

• ККІ та діджиталізація (цифрова економіка) та IT-бізнес.

Форми та умови участі у науковому блоці конференції:

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Участь в конференції допускається в наступних очній та заочній формах і передбачає опублікування наукової статті.

Стаття та заявка про участь подаються в електронному вигляді на адресу оргкомітету на електр. пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або GoogleForm (Гугл форму) до 17 квітня 2017 р. Приймаються оригінальні матеріали, що раніше не друкувалися. Обсяг матеріалів – до 5 сторінок (розмір шрифту – 14, інтервал – 1,5, поля – всі по 2 см, шрифт – Times New Roman.

Повідомлення про прийняття або відхилення тез буде надіслане авторам електронною поштою.

Організаційний внесок за участь у конференції не стягується.

Детальна програма конференції буде сформована і розіслана учасникам конференції після закінчення прийому заявок та доповідей.

ПРАКТИЧНИЙ БЛОК КОНФЕРЕНЦІЇ:

для представників культурних інституцій, громадських організацій та асоціацій у сфері культурних і креативних індустрій, арт-менеджерів, окремих митців, представників бізнес-спільноти, зацікавлених у реалізації проектів у сфері культурних і креативних індустрій

Практична частина конференції (25.04.2017) передбачає проведення пленарного засідання та роботу в секціях, проведення тематичних дискусій і круглих столів щодо сучасного стану та тенденцій розвитку культурних і креативних в Україні за участю представників влади, міжнародних експертів та представників культурних і креативних індустрій. Заплановані презентації успішних проектів та обговорення форм можливої співпраці представників культурних і креативних індустрій.

Інформацію із детальною програмою заходу буде опубліковано на сайті Міністертва культури України.

учасника Міжнародної  науково-практичної конференції

«КУЛЬТУРНІ І КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІІ:

ІСТОРІЯ, ТЕОРІЯ ТА СУЧАСНІ ПРАКИКИ»

м. Київ, 25 квітня 2017 року

Прізвище