понеділок-неділя 09:00-18:00

КОНЦЕПЦІЯ ПОГЛЯДІВ У ТВОРЧОСТІ І.Я. ФРАНКА

Міністерство культури України
Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв
Інститут публічного управління та кадрової політики
Кафедра української та іноземних мов

МІЖНАРОДНА СТУДЕНТСЬКА науково-практична конференція «І.Я. ФРАНКО І СУЧАСНЕ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ»

м. Київ, 27 квітня 2017 р.

Загальна інформація

Мета конференції: обґрунтувати та дослідити літературну, перекладницьку, наукову, видавничу та громадську діяльність Великого Каменяра І. Я. Франка в широкому історичному, філософському, лінгвістичному та мистецькому контекстах.
Місце проведення: м. Київ, вул. Лаврська, 9 корп.15., ауд.201
До участі у міжнародної конференції запрошуються молоді науковці: аспіранти, студенти ВНЗ. Форма участі: очна, заочна.
Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська, німецька, болгарська, польська

Передбачено роботу таких секцій:

1. Творчість І.Я. Франка в контексті сучасного державотворення
  2. Прозові твори І.Я. Франка, як парадигма реалізму.
  3. Неосяжний світ перекладів Великого Каменяра.
  4. Етнографічна діяльність І.Я. Франка в контексті історичних подій.
  5. Ґрунтовні дослідження Каменяра з історії літератури.
  6. І.Я. Франко як видавець і громадський діяч
  7. Поетична концепція поглядів І.Я. Франка

Розклад роботи

Початок роботи конференції 27 квітня 2017 р.:

• 10.00–11.00 – Реєстрація учасників
  • 11.00–11.30 – Відкриття конференції
  • 11.30–13.00 – Пленарне засідання
  • 13.00–14.00 – Обідня перерва
  • 14.00–15.00 – Робота секцій
  • 15.00–16.00 – Підведення підсумків. Ухвалення резолюції

Реєстрація (подання інформаційних матеріалів)

Для участі в роботі міжнародної конференції потрібно надіслати електронною поштою до організаційного комітету до 21 квітня 2017 року такі документи:

• заповнену за зразком заявку;
  • тези доповіді.

Назва файлу повинна відповідати прізвищу доповідача із вказівкою для заявки – Заявка, для тез – Тези. Наприклад: Закревська _ Заявка.doc, Закревська _ Тези.doc
Заявку та тези необхідно надіслати до 21 квітня 2017 р. за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з позначкою «конференція»).
Внесення доповідей у план конференції проводитиметься за рішенням організаційного комітету.

Вимоги до тез доповіді

Праворуч – прізвище, ім’я, по батькові автора, повна назва установи, де навчається. Науковий керівник: ім’я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання, повна назва установи, де працює. Шрифт Times New Roman, кегль 14.
Назва доповіді через один міжрядковий інтервал посередині рядка (великими літерами, без крапки в кінці): шрифт Times New Roman, кегль 14, грубо.

Зразок оформлення

КОРЕНЕВИЧ Костянтин, студент І курсу Інституту сучасного мистецтва, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Науковий керівник: Сафонова Ірина Григорівна, кандидат педагогічних наук, доцент, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв (м. Київ, Україна)

«ІВАН ФРАНКО – ВИДАТНИЙ УКРАЇНОЗНАВЕЦЬ»

Текст тез подавати через один міжрядковий інтервал після назви. Вирівнювання за шириною.
Вимоги до оформлення: формат А-4; береги: верхнє, нижнє, ліве, праве – 2 см, шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5.
Обсяг тез: до 2 сторінок.

Зразок оформлення заявки

1. Прізвище, ім’я, по батькові;
  2. Повна назва установи, в якій навчається учасник;
  3. Тема доповіді;
  4. Контактний телефон;
  5. Електронна адреса;
  6. Чи плануєте особисту участь у конференції (так або ні);
  7. Чи бажаєте отримати електронне видання (так або ні).

Організаційний внесок

Організаційний внесок включає участь у всіх заходах конференції, інформаційний пакет учасника (електронне видання збірника доповідей (тез))
– для студентів, аспірантів, здобувачів НАКККіМ — 50 грн;
– для студентів інших ВНЗ та організацій: – 100 грн;
Організаційний внесок можна надіслати на картку Приватбанку № 4149 4978 1670 9861
Сафонова Ірина Григорівна – голова оргкомітету конференції (після сплати на картку прохання надіслати відскановану копію квитанції на електронну адресу кафедри, зазначену вище або сплатити особисто методисту вищої кафедри української та іноземних мов Мироновій Світлані Василівні за адресою:вул. Лаврська, 9, корп.11, ауд.106 – кафедра української та іноземних мов.)
Проживання і харчування за рахунок учасників.

Координати організаційного комітету

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв
вул. Лаврська, 9, корп. 11, ауд. 106, м. Київ, 01015.
Телефони: (044)288-80-46, кафедра української та іноземних мов, методист в/к Миронова Світлана Василівна;
голова оргкомітету конференції, завідувач кафедри української та іноземних мов, доц. Сафонова Ірина Григорівна.

Корисна iнформацiя
Інститут публічного управління та кадрової політики:
Канцелярія: