конференція «Особливості роботи хореографа в сучасному соціокультурному просторі»

17.03.04 xoreogr

Шановні викладачі, аспіранти, здобувачі, магістранти!

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Інститут сучасного мистецтва, кафедра хореографії, проводять ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Особливості роботи хореографа в сучасному соціокультурному просторі».

Конференція відбудеться 19 травня 2017 р. у м. Києві.

Місце проведення: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, вул. Лаврська, 9, корп.15, ауд. 101, м. Київ.
Адреса оргкомітету: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв вул. Лаврська, 9, корп.7, м. Київ, ауд.103, кафедра хореографії.
Tел. +38 044 280-45-57

(координатор – Нечитайло Володимир Степанович)

Основні тематичні напрямки роботи конференції:
  • Історія та теорія хореографічного мистецтва
  • Сучасні особливості роботи з хореографічними колективами: народна, сучасна,
  • бальна хореографія
  • Оптимізація навчально-творчого процесу в хореографічних колективах
  • Хореографічна педагогіка
  • Впровадження інноваційних методик та технологій в мистецькій освіті
Організація роботи конференції:

19 травня 2017 р.
12.00–13.00 – Реєстрація учасників конференції
13.00–13.30 – Відкриття конференції
13.30–15.00 – Пленарне засідання
15.00–15.30 – Перерва
15.30–16.30 – Клас-концерт
16.30–17.30 – Секційні засідання

Робоча мови конференції: українська
Матеріали конференції приймаються українською, російською, англійською мовами.

Для участі в конференції необхідно до 25 квітня 2017р. (включно) подати заявку з інформацією,та матеріали конференції.
Після вказаного терміну публікації до друку не приймаються!

ВИМОГИ ДО АВТОРСЬКИХ РУКОПИСІВ

Стаття повинна мати необхідні елементи: постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор; формулювання мети статті (постановка завдання); виклад основного матеріалу дослідження; висновки з даного дослідження.

Обсяг статті 5 – 7 сторінок (кегль 14, Times New Roman, інтервал – 1,5). Текст повинен бути надрукований з одного боку аркуша. Верхнє, нижнє, ліве, праве поле – 20 мм. Текст набирається без переносів, на всю ширину сторінки. Сторінки без нумерації.

Необхідно використовувати парні лапки («»). При наборі тексту слід розрізняти символи дефісу і тире (-; – ).

Виклад статті повинен бути чітким, стислим, без повторень. Автори спільно з науковими керівниками магістерських робіт, несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань.

ОБОВ’ЯЗКОВІ ЕЛЕМЕНТИ ПУБЛІКАЦІЇ:

1. Відомості про автора (авторів) – на початку статті, прізвище ім’я по-батькові, науковий ступінь, вчене звання навчальний заклад. (у правому верхньому куті)
  2. Індекс УДК (універсальний десятинний класифікатор) розташовують перед заголовком статті, окремим рядком, у лівому верхньому куті. Визначає індекс УДК автор.
  3. Заголовок статті. Великі літери, окремий абзац без відступів першого рядка з вирівнюванням по центру.
  4. Після заголовку з абзацу Анотація 7 – 10 коротких речень, ключові слова (7 – 10 слів чи словосполучень), українською мовою
  5. Виклад основного матеріалу й обґрунтування отриманих результатів дослідження, та висновки
  6. Література (вказується після основного тексту) – оформляти відповідно до вказаних вимог. На всі літературні джерела в статті повинні бути посилання. Бібліографічні посилання у тексті беруться у квадратні дужки. Перша цифра – номер джерела у списку літератури, друга – номер сторінки. Номер джерела та номер сторінки розділяються комою з пробілом, номера джерел – крапкою з комою, напр.: [5, 10], [7, 25 – 28], [9, 34; 10, 223– 225]. У реченні крапка ставиться після дужок, посилань. Бібліографічні джерела наводяться за абеткою. Публікації латиницею розташовуються після видань, надрукованих кирилицею. Бібліографічні відомості про джерела оформлюються згідно з вимогами державного стандарту.
  7. Анотації російською та англійською мовами. Над анотаціями потрібно зазначити ім’я і прізвище автора, країну, назву статті російською та англійською мовами, під анотаціями – ключові слова.

Магістранти та аспіранти (здобувачі) в обов’язковому порядку подають свої матеріали з візою наукового керівника «Рекомендовано до друку» (адреса ВНЗ та ПІБ наукового керівника (повністю).

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць: «Особливості роботи хореографа в сучасному соціокультурному просторі» Редакція залишає за собою право не включати матеріали до наукового збірника, якщо вони неправильно оформлені, або низької якості.

Витрати на інформаційні та робочі матеріали ІІ Міжнародної науково-творчої конференції, видання збірника доповідей (тез) здійснюється за кошти організаційного внеску учасників – 150 грн. (для працівників та студентів НАКККіМ) та 200 грн. (для інших учасників).

Проїзд, проживання і харчування за рахунок учасників конференції!

Витрати за пересилання збірника матеріалів конференції за рахунок одержувача!

Будемо раді творчій співпраці з Вами! З повагою оргкомітет!

*(УДК можна отримати в Національній історичній бібліотеці України за адресою м. Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 24 тел. (044) 280-33-81)

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

УДК

Прізвище, Ім’я по батькові, науковий ступінь, вчене звання місце роботи, навчання (місто, Країна)