понеділок-неділя 09:00-18:00

Міжнародна науково-практична конференція «Музеї та реставрація у контексті збереження культурної спадщини: актуальні виклики сучасності»

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв
Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник
Представництво Польської Академії Наук у Києві
Асоціація реставраторів України

Міжнародна науково-практична конференція

м. Київ                                                                                                                                                                                                                                                  06-07 червня 2017 року

Метою проведення конференції є визначення сучасного стану реставрації пам’яток Музейного фонду України, з’ясування рівня реставраційного забезпечення збереження пам’яток культурної спадщини, дослідження проблем розвитку реставраційної галузі у контексті музеєзнавства, популяризація світових реставраційних технологій.

Напрями роботи конференції:

1. Реставрація (теорія та історія реставрації, проблеми фундаментальних і прикладних наукових досліджень, методи реставраційної діяльності, підготовка професійних кадрів реставраторів, вимоги до умов зберігання історико-культурної спадщини, особливості збереження пам’яток, світовий та вітчизняний досвід реставрації);
  2. Музеологія (теорія та історія музеології, історіографія, методологія та методи музеологічних досліджень, соціальні структури та соціальні відносини, соціологія музею);
  3. Музеєзнавство (теорія та історія розвитку музейної справи, музейні установи та музейна діяльність, збереження культурної спадщини, проблеми міжнародних музейних систем та глобального розвитку, безпека музейних колекцій);
  4. Пам’яткознавство (теорія та історія пам’яткознавства, законодавство у сфері охорони культурної спадщини, проблеми збереження культурного ландшафту, археологія, формування соціогуманітарного простору);
  5. Державне управління та публічна політика (стан законодавчого забезпечення збереження пам’яток історії та культури Музейного фонду України, реалізація Національної музейної політики; теорія та історія державного управління у сфері культури та охорони культурної спадщини).

Умови участі:

До участі у конференції запрошуються фахівці науково-дослідних інститутів, музейних установ, реставраційних центрів, вищих навчальних закладів, аспіранти та докторанти, студенти. Форма участі: очна.

Вимоги до тез доповідей:

Обсяг – до 5 стор. формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows 6.0, 7.0, 97, 2000, 2003, 2007 у вигляді файлу з розширенням *.doc; шрифт – Times New Roman, розмір – 14, 1,5 міжрядковий інтервал; абз. відступ – 10 мм; поля – 20 мм.

Використана література (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «Література:». У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому номера сторінки (сторінок), наприклад: [1, с. 89].

Порядок подання матеріалів:

Для участі у конференції необхідно надіслати до 20 травня 2017 року тези доповіді та заявку на участь у конференції на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зразок оформлення заявки на участь у конференції:

1. Прізвище, ім’я, по батькові учасника та наукового керівника (у разі його наявності);
  2. Місце роботи (навчання);
  3. Контакти: телефон, E-mail, Facebook;
  4. Поштова адреса.

Організаційний внесок за участь у конференції відсутній.

Офіційні мови конференції: українська, польська, російська та англійська.

Контакти організаційного комітету:

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник
вул. Лаврська 9, м. Київ, Україна, 01015
Електронна сторінка: www.kplavra.kiev.ua
Контактні номери: +38 067 744 98 77, +38 044 406 63 51
Куратор проекту: Світлана Гага-Шереметьєва

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв
вул. Лаврська 9, корп. 11, к. 203, м. Київ, Україна, 01015
Електронна сторінка: www.nakkkim.edu.ua
Контактна особа: Віктор Карпов – тлф. +38 067 406 54 47

Корисна iнформацiя
Інститут публічного управління та кадрової політики: