21 жовтня на кафедрі мистецтвознавчої експертизи відбувся семінар здобувачів, аспірантів і викладачів Інституту практичної культурології та арт-менеджменту за участі директора Центру ліцензування, академічної доброчесності та моніторингу якості освіти Олени Фоменко. Темою семінару було обговорення Кодексу академічної доброчесності, затвердженого Вченою радою Академії. Під час обговорення Кодексу академічної доброчесності Олена Володимирівна наголосила на важливості дотримання фундаментальних цінностей академічної доброчесності, адже для майбутніх науковців, які навчаються на кафедрі мистецтвознавчої експертизи, важливо знати і дотримуватися вимог до підготовки наукових публікацій. Олена Фоменко звернула увагу на вільний вибір дисциплін здобувачами та важливість анкетування, адже чесні відповіді допомагають вирішувати значну кількість проблемних питань. Здобувачі були задоволені семінаром, який в черговий раз довів, що кафедра мистецтвознавчої експертизи та Центр ліцензування, академічної доброчесності та моніторингу якості освіти завжди готові до співпраці.